Otwarcie wystawy „Szlakiem Lubelszczyzny – cudze chwalicie, swego nie znacie” oraz „Każdy widzi inaczej” w Muzeum Regionalnym w Łukowie

W dniu 25 listopada 2016 r. w Muzeum Regionalnym w Łukowie miał miejsce wernisaż dwóch wystaw zdjęć, których autorami są podopieczni warsztatów terapii zajęciowej z województwa lubelskiego. Zdjęcia powstały w ramach projektu realizowanego przez Stowarzyszenie Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji w Łukowie.

Na wystawie zgromadzono liczne prace nagrodzone w konkursach „Szlakiem Lubelszczyzny – cudze chwalicie, swego nie znacie II” oraz „Każdy widzi inaczej”, które zorganizowało i przeprowadziło łukowskie Stowarzyszenie Centrum Przedsiębiorczości, Integracji i Edukacji. Zdjęcia ukazują najpiękniejsze miejsca naszego regionu. Powstawały m.in. podczas pleneru w Serpelicach oraz w Lublinie. Po raz pierwszy prace te zostały zaprezentowane podczas Festiwalu Kultury i Tradycji Ludowych „Kolorowe Jarmarki”, który odbył się na podsumowanie rocznego projektu realizowanego przez Stowarzyszenie. Teraz można je zobaczyć w naszym muzeum.