Spotkanie z Panią Małgorzatą Szczygielską autorką książki „Miłosierny”. Fotorelacja.

W dniu 8 grudnia 2019 r. w budynku poklasztornym Parafii Podwyższenia Krzyża Świętego w Łukowie odbyło się spotkanie z Panią Małgorzatą Szczygielską autorką książki pt. „Miłosierny. Historia i legenda figury Chrystusa Miłosiernego z kościoła pobernardyńskiego w Łukowie”. W spotkaniu wzięło udział około stu osób, które z zainteresowaniem wysłuchały ciekawostek dotyczących historii i legendy cudownej figury Chrystusa Miłosiernego z kościoła pobernardyńskiego w Łukowie. Książka została wydana przez Muzeum Regionalne w Łukowie. Wszystkich zainteresowanych zakupem publikacji zapraszamy do gmachu muzeum od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 15.30. Cena tej ciekawej książki to 20 zł.