Ferie w muzeum

przez | 18 stycznia 2019

Z okazji ferii przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę zajęć i warsztatów o różnorodnej tematyce tj. warsztaty fotograficzne i rzeźbiarskie, jak również zajęcia, podczas których można będzie się nauczyć szydełkowania i haftu. Warsztaty fotograficzne oraz zajęcia z zakresu robótek ręcznych odbywać się będą codziennie w godz. 11.00 – 13.00. Koszt udziału w zajęciach to 5 zł za jeden dzień. Można wziąć udział w jednych zajęciach, kilku lub przychodzić codziennie. Zapisy przyjmujemy pod numerem telefonu 25-798-27-16 lub w gmachu muzeum. Muzeum zapewnia wszystkie materiały.

Warsztaty rzeźbiarskie prowadzone będą przez Pana Krzysztofa Osaka – twórcę ludowego, stypendystę Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Warsztaty te rozpoczynają się już w styczniu i będą kontynuowane do końca 2019 roku. Można w nich uczestniczyć tylko podczas ferii lub systematycznie przez cały rok. Zapisy na warsztaty rzeźbiarskie oraz ustalenie dokładnego terminu zajęć pod numerem telefonu 602-866-804.

Zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w warsztatach, jak również do zwiedzania naszych ekspozycji. Zdradzimy tajemnicę, że na wystawie stałej pt. „Łukowskie Amonity” czeka na Państwa niespodzianka. Zapraszamy serdecznie.