Zapraszamy do odwiedzenia Muzeum Regionalnego

przez | 15 czerwca 2021

Muzeum Regionalne w Łukowie zachęca do odwiedzenia swojej placówki. Oferujemy Państwu nasze zmodernizowane wystawy stałe oraz czasowe: ,,W polu i w zagrodzie”, ,,Historia Łukowa i Ziemi Łukowskiej”, ,,Tu mieszkaliśmy – historia łukowskich Żydów”, ,,Nie tylko miód…”, ,,Łukowskie amonity”, ,,Łukowski Ośrodek Rzeźby Ludowej”, ,,Henryk Sienkiewicz znowu w Łukowie…”.  Pracujemy 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00, a także w niedzielę w godz. 11:00 – 15:00. Do końca roku wstęp wolny. Obowiązuje reżim sanitarny, w budynku jednocześnie może przebywać maksymalnie 15 osób. Zapraszamy również do skorzystania z oferty naszego muzealnego sklepiku. W sprzedaży oferujemy pocztówki, pamiątkowe kubki, puzzle, magnesy, kolorowanki i książki. Zapraszamy serdecznie.